Paletka cieni do powiek Summer in the City firmy Cargo

Firma Cargo w Polsce nie jest chyba zbyt popularna i również ciężko dostępna (żeby nie powiedzieć niedostępna). Zapewne po wielu trudach kosmetyki tej firmy można zakupić online. Mieszkam w Anglii, tu również cienie Cargo są słabo dostępne, ale pojawiają się co jakiś czas w TK Maxx-ach. I tak przyglądałam się kilkakrotnie tym paletkom, ale żadna mnie nie przekonała z różnych względów. Cienie kremowe miały ładne kolory, ale były kremowe, z kolei inne paletki miały kolory, które do mnie nie przemawiały. Poczytałam trochę na ten temat, pooglądałam recenzje i w końcu któregoś dnia postanowiłam kupić paletkę Summer in the city.
Opakowanie jest kartonowe w kolorze złota, stylizowane na skórę węża. Przepiękne. W środku znajdujemy 12 cieni do powiek, dwustronny pędzelek , czarną kredkę oraz  lusterko.

Cienie są ułożone w taki sposób (co również sugeruje producent na odwrocie opakowania), żeby tworzyły trzy kwadraty cieni, z każdego można wykonać pełen makijaż oczu. Wszystkie cienie są perłowe, w związku z tym nie jest to paleta samowystarczalna, zatem nie jest to paleta pierwszej potrzeby.

Cienie są doskonale napigmentowane, pomijając jeden cień (Rose – drugi od prawej w górnym rzędzie). Ich konsystencja jest lekko kremowa, przez co doskonale się z nimi pracuje. Większość kolorów jest odcieniami złota od bardzo jasnego, poprzez odcienie złoto bordowe oraz złoto-brązowe. Górny rząd cieni świetnie nadaje się także do rozświetlania wewnętrznego kącika oka, kilka cieni może posłużyć również jako rozświetlacz.  Znajdziemy tu również odcienie niebieskiego i różowego, są one jednak nienachalne, wyglądają na oku bardzo subtelnie i elegancko.
Paletkę Summer in the city bardzo mocno polecam osobom, które szukają cieni perłowych, doskonałych zarówno do makijażu dziennego i wieczorowego, bardzo dobrze utrzymują się na powiece. Nie jest to niezbędnik, ale bardzo przyjemy dodatek!

0 thoughts on “Summer in the city by Cargo – czyli lato w moim sercu :)”

  1. Paletkę można znaleźć na amerykańskich stronach za $34, w Anglii £35, polecam zaglądnąć do lokalnych TK Maxxów, bardzo często mają kosmetyki firmy Cargo oraz mnóstwo innych markowych kosmetyków i innych rzeczy w bardzo dobrych cenach. Mnie udało się dorwać paletkę za £8.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *