Lovley Peach Desire

Peach Desire – paleta cieni do powiek firmy Lovely, o której bardzo głośno w internecie trafiła w moje ręce przy okazji promocji w Rossmanie. Paletka cieni do powiek Lovely Peach Desire jest inspirowana kolorami brzoskwini i zawiera 5 matów oraz 2 cienie foliowe. Wszystkie poza jednym kolorem są utrzymane w odcieniach brzoskwiniowych, zaś jeden cień foliowy wpada w fiolet. Opakowanie jest plastikowe i raczej tandetne, z przezroczystą klapką, dzięki czemu można od razu zobaczyć wszystkie kolory. Nie jest to paleta samowystarczalna, a trochę szkoda, bo jest niewielkich rozmiarów i idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Niestety jasny beż jest za ciemny, żeby użyć go jako kolor bazowy i nie ma tutaj też zwykłego ciemnego brązu lub czerni, w związku z tym jest to paleta uzupełniająca.

Lovley Peach Desire swatche

Kolory mimo silnej pigmentacji nie osypują się zbyt mocno. Można zauważyć delikatne pylenie przy nabieraniu, ale przy nakładaniu na powieki raczej się nie osypują. Pigmentacja tej palety to totalny sztos. Paleta za 20 zł z drogerii prezentuje najwyższej jakości cienie. Pigment jest naprawdę zaskakujący, dodatkowo cienie są masełkowate i idealnie się z nimi pracuje. Bardzo dobrze się ze sobą blendują, a jednocześnie nie stapiają się w jedną plamę koloru. Podczas rozcierania kolory nie tracą na intensywności. Moje serce skradł cynamonowy kolor, który w palecie wydaje się być przeciętny, natomiast na oczach wygląda nieziemsko.

Zobacz też:

Cienie foliowe są troszeczkę gorszej jakości niż cienie matowe, mają słabszą pigmentację szczególnie przy nakładaniu ich na powiekę, choć swatche wyglądają obiecująco. Połyskujące cienie nie chcą się przykleić na matowe cienie i trzeba użyć dodatkowej bazy żeby osiągnąć zadowalające efekty. Cienie foliowe warto nakładać przy pomocy palca, bo nie bardzo przyczepiają się do pędzla, a przy pomocy palca możemy uzyskać lepsze efekty.

Paleta lovley peach desire

Cienie na bazie utrzymują się przez długie godziny. W ciągu dnia nie zanikają z powiek ani też się nie rolują. Utrzymują się w idealnym stanie przez cały dzień. Jest to najwyższej jakości paleta jaką jak dotąd spotkałam w drogerii. Warto się w nią zaopatrzyć zwłaszcza przy okazji promocji, kiedy to kosztuje około 10 zł. Cienie mogą spokojnie konkurować z najwyższej jakości produktami takimi jak Affect czy Zoeva. Jedyną wadą palety jest tak naprawdę chińska produkcja, mimo że jest to polska marka.

0 thoughts on “Lovely Peach Desire – niesamowite cienie drogeryjne za 20 zł”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: