Mysecret Liquid FixerNowość My Secret Fixer Liquid na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina kultowy produkt Inglot Duraline. Jest to kosmetyk wielofunkcyjny, który usprawnia makijaż i sprawia, że produkty stają się wodoodporne. Czy okaże się tańszym zamiennikiem Duraline?

Fixer Liquid jest przezroczystym, lekko tłustym i płynem umieszczonym w butelce z kroplomierzem. Poza wyglądem jego konsystencja również przypomina Duraline. Cena My Secret Liquid Fixer na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo atrakcyjna. Płyn kosztuje w cenie regularnej 21,99 zł i ma pojemność 6 ml (co daje nam 3,67 zł / ml), zaś cena Duraline to 35 zł, ale pojemność to aż 9 ml (cena za ml to 3,89 zł). Tak naprawdę cena obydwóch produktów niewiele się różni, jeżeli popatrzymy na pojemność, ale jeżeli używamy produktu wyłącznie na własny użytek i obawiamy się, że nie zużyjemy płynu w ciągu 9 miesięcy od otwarcia (taki jest termin ważności Duraline Inglot), to warto wybrać płyn Mysecret. Zawsze to niższa cena za niższą pojemność, ale obydwa płyny są bardzo wydajne i starczą nam na bardzo długo.

Liquid Fixer MysecretLiquid Fixer firmy My Secret podbija kolor pigmentów i cieni, oraz sprawia, że produkty do których zostaje dodany stają się wodoodporne. Idealnie nadaje się do rozcieńczania produktów żelowych takich jak pomada do brwi czy żelowy eyeliner. Płyn My Secret Liquid Fixer zapobiega zastyganiu kosmetyków i w razie potrzeby delikatnie je rozcieńcza, żeby ułatwić aplikację, jednocześnie nie zmieniając ich właściwości. Działanie płynu My Secret jest moim zdaniem takie samo jak w przypadku Inglot Duraline.

Liquid Fixer vs DuralineOczywiście najlepiej kupić My Secret Liquid Fixer na promocji w Naturze, kiedy to produkty My Secret można wyłapać 40% taniej, a firma ma w swojej szafie niejedną perełkę. My Secter współpracuje z wybitnym polskim wizażystą Danielem Sobieśniewskim, dlatego większość nowości przyciąga uwagę i jest bardzo wysokiej jakości. Liquid Fixer jest godny polecenia zarówno tym z was, którzy jeszcze nie używali Inglota jak i tym, którzy Duraline dobrze znają, a akurat chcą uzupełnić zapasy!

0 thoughts on “Tanio vs drogo – Czy My Secret Fixer Liquid to tańszy zamiennik Inglot Duraline?”

  1. Witajcie. Chciałabym kupić takie cudo chodź mieszkam w Niemczech i nie wiem pod jaką nazwątego szukać, ktoś może się orientuję…..?

    1. Wydaje mi się, że produkty My Secret Nie są dostępne w Niemczech, ale Inglot jest jak najbardziej dostępny. Jeżeli nie masz możliwości kupienia tych kosmetyków w Polsce (a tutaj są zapewne tańsze), chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kupienie Inglot Duraline online przez stronę firmową https://inglotgermany.com Mam nadzieję, że udało mi się pomóc, pozdrawiam!

  2. Jest problem, bo w sklepie online Natury tego produktu nie ma – nie, że jest niedostępny, tylko po prostu nie ma w wyszukiwaniu, error 404. Oficjalna strona producenta odsyła do pustej strony Natury 🙁 Pomocy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *