Bionigree odżywka do skóry głowyPielęgnacja włosów to nie tylko odżywianie i ich na całej długości, ale także dbanie o skórę głowy. Większość dostępnych odżywek na rynku skupia się na pielęgnacji struktury włosa, a tylko nieliczni producenci tworzą produkty specjalne dla narażonej na wiele czynników zewnętrznych skóry głowy.

Odżywka Bionigree z ekstraktem z czarnej porzeczki to produkt który ma nawilżać naszą skórę głowy oraz włosy. Jej zadaniem jest odbudowanie i nawilżenie zniszczonej skóry głowy oraz zapewnienie ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Odżywka ma wzmacniać cebulki włosów i powodować przedłużenie ich żywotności.

Bionigree odzywka z czarnej porzeczkiProdukt Bionigree jest zamknięty w plastikowej butelce z pompką o pojemności 200 ml i kosztuje 64 zł. Buteleczka jest półprzezroczysta, dzięki czemu możemy sprawdzić zużycie produktu. Odżywka Bionigree ma bardzo delikatny i subtelny zapach niczym nie przypominający czarnej porzeczki. Konsystencja tego kosmetyku jest bardzo rzadka, co  bardzo mnie zaskoczyło w pierwszej chwili, ale dzięki temu łatwiej jest rozprowadzić produkt na skórze głowy.

Odżywka do skóry głowy Bionigree niestety do tanich nie należy, ale nie wolno jej traktować jako zwykłej odżywki do włosów. Jest to produkt przeznaczony do walki ze schorzeniami skóry głowy, a przy okazji pielęgnujący włosy na całej długości. Osobiście używam jej w celu nawilżenia skóry głowy oraz odżywienia cebulek i do tego sprawdza się doskonale. Już po kilku użyciach zauważyłam poprawę kondycji skóry głowy i brak jakiegokolwiek swędzenia, które się u mnie zdarza.

Odżywka nawilzająca BinigreeOdżywka Bionigree do skóry głowy sprawdzi się szczególnie u osób, które mają problemy z chorobami skóry głowy i również tym którzy od czasu do czasu odczuwają delikatne swędzenie. Kosmetyk już po kilku użyciach skutecznie niweluje wszelkiego rodzaju problemy skórne i łagodzi podrażnienia. Dodatkowym atutem kosmetyków Bionigree jest polskie pochodzenie oraz naturalny skład. Składniki zawarte w odżywce nie są testowane na zwierzętach, dzięki czemu odżywka może być stosowana również przez wegan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *