GlySkinCare Gold Collagen SerumZłoto kojarzy się z bogactwem i luksusem, nic dziwnego więc, że producenci używają tego składnika do produkcji kosmetyków ekskluzywnych. W związku z tym miałam ogromne oczekiwania co do serum GlySkincare Gold Therapy. Miałam nadzieję, że spełni moje najwyższe wymagania i pozostanie w mojej kosmetyczce na długo. Miałam okazję przetestować trzy produkty z serii Gold Collagen firmy GlySkinCare. Największe wrażenie wywarło na mnie serum Gold Collagen i dlatego dzisiaj podzielę się z wami opinię na jego temat.

Serum ze złotem GlySkinCare przychodzi w szklanej buteleczce z pompką o pojemności 50 ml. Buteleczka jest przezroczysta, dzięki czemu możemy śledzić zużycie produktu. Cena tego kosmetyku to około 70 zł i można go kupić w sklepach online. Wygląda bardzo elegancko i ekskluzywnie, dlatego będzie piękną ozdobą toaletki.

GlySkinCare Serum4Serum kolagenowe ze złotem GlySkinCare jest oparte na trzech składnikach aktywnych: złocie, kolagenie i kawiorze. Serum zawiera ponadto ekstrakt z zielonej herbaty, liści oliwki i marchwi, które łagodząco wpływają na naszą cerę. Serum Glyskincare jest bardzo wydajne – dzięki skoncentrowanej formule wystarczy odrobina produktu do nałożenia na całą twarz. Serum bardzo szybko, niemal natychmiastowo się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na naszej skórze.

Odkąd Przeczytałam książkę “Sekrety Urody Koreanek” codziennie używam serum zarówno na noc jak i na dzień pod krem. Serum Gold Collagen GlySkinCare nakładam na oczyszczoną skórę twarzy, a po wchłonięciu nakładam również krem. Produkt nie gryzie się z różnego rodzaju kremami, oraz pozostawia cerę przyjemną i gładką w dotyku. Trzeba jednak uważać, aby serum przypadkiem nie dostało się do oczu, bo może je podrażnić lub spowodować pieczenie i łzawienie.

GlySkinCare SerumGlySkincare Gold Therapy Collagen Serum to dobry produkt w miarę przystępnej cenie. Dzięki zawartości kolagenu i kwasu hialuronowego doskonale nawilża i odżywia cerę. Serum GlySkinCare powoduje poprawę kondycji cery przy regularnym stosowaniu i w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją. Nie jest to produkt samodzielny, ale doskonałe uzupełnienie naszego rytuału pielęgnacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *