Lakiery hybrydoweLakiery hybrydowe są obecnie jedną z najpopularniejszych form manicure. Łatwo dostępne lakiery i akcesoria oraz bogata kolorystyka pozwala na stworzenie niemalże każdej stylizacji. Bardzo lubię testować nowości, dlatego ucieszyłam się, kiedy w moje ręce wpadły produkty NC Nails.

Dla amatorów i profesjonalistów

Hybrydy NC nails przychodzą w małych, eleganckich buteleczka o pojemności 5ml. Opakowania są prostokątne, dzięki czemu dużo łatwiej je przechowywać niż okrągłe butelki, które oferuje większość producentów, co na pewno docenią profesjonalne stylistki paznokci. Pędzelek do lakieru również jest niewielki i pozwala na łatwe i równe rozprowadzenie lakieru na paznokciach. Trwałość lakierow hybrydowych NC Nails jest bardzo dobra i z powodzeniem trzymają się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Lakiery nie odpryskują ani się nie odbarwiają.

Lakiery hybrydowe

Jedna warstwa i gotowe!

Konsystencja lakierów hybrydowych NC Nails jest dość rzadka, dzięki czemu dobrze się je aplikuje. Lakiery są doskonałe napigmentowane i dają świetne krycie  po nałożeniu zaledwie jednej warstwy, zaś po nałożeniu dwóch warstw otrzymujemy pełne krycie. Cienki pędzelek pozwala na nałożenie bardzo cieniutkich warstw i równomierne nałożenie koloru aż po same skórki. Kolory są piękne i soczyste, a gama ciągle powiększa się o nowe kolekcje.

Moim ulubieńcem z całej trójki jest lakier hybrydowy w kolorze Celebrities – jest to zgaszony odcień średniego fioletu – od dawna poszukiwałam takiego koloru! Poza tym wypróbowałam klasyczną czerwień Bad Girls oraz Euphoria – piękna, malinowa czerwień.

Hybrydy NC Nails

A jakby tak przywołać lato?

Wypróbowałam również oliwkę do skórek z firmy NC nails o zapachu Summer Feeling i muszę przyznać, że ma obłędny zapach.Oliwka o pojemności 5ml znajduje się w niewielkiej, szklanej buteleczce z pędzelkiem, ułatwiającym nakładanie. Rzeczywiście, otwierając ten produkt możemy poczuć zapach kojarzące się z latem, za którym niedługo zaczniemy tęsknić.

Marka NC Nails istnieje na polskim i światowym rynku od dawna. Nic dziwnego, że zyskuje coraz większą popularność, skoro fantastyczne krycie i trwałość idzie w parze z przystępną ceną. Jeżeli szukacie alternatywy dla Semilaca czy Neonail, polecam bliżej się przyjrzeć hybrydom NC Nail. Dla lubiących testować, firma ma również w ofercie sporo produktów pielęgnacyjnych, które wyglądają kusząco.

4 thoughts on “Lakiery hybrydowe NC Nails – Hybrydy bez tajemnic!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *