Max Factor radiant Lift opiniaMoja cera ostatnio bardzo się zmieniła i nie jest już tak sucha jak dawniej, zapewne jest to wynik zmian w pielęgnacji. Wreszcie po kilku godzinach od nałożenia makijażu skóra nie wygląda tragicznie i mogę używać mocno kryjących podkładów, choć najczęściej sięgam po podkłady rozświetlające takie jak Max Factor Radiant Lift. 

Nadal lubię podkłady nawilżające i rozświetlające, ale szukam też dobrego krycia i trwałości. Nauczyłam się też mieszać podkłady, żeby dostosować je do moich potrzeb. Buszując w drogerii w moje ręce wpadł podkład Radiant Lift firmy Max Factor. Przyznam, że chyba nigdy nie miałam podkładu tej marki.

Czy podkład Max Factor Radiant Lift sprawdzi się u każdego?

Radiant Lift jest to podkład szczególnie polecany dla cery dojrzałej i suchej. Jest to produkt nawilżający, który niemal idealnie stapia się ze skórą. Na twarzy wygląda lekko i nie tworzy smug. Dodatkowo ma właściwości rozświetlające, dzięki czemu zmniejsza widoczność porów. U osób z mocno przetłuszczającą cerą może się mocno wyświecać.

Radiant Lift recenzja podkładuGama kolorystyczna podkładów Radiant Lift jest niewielka, w Polsce dostępnych jest zaledwie sześć odcieni. Najjaśniejszy kolor Ivory to sprawdzi się dla naprawdę jasnej karnacji wpadającej w zimne tony, z kolei następny kolor jest już jak dla mnie zbyt żółty. Na szczęście bez problemu można je mieszać z mixerami, tworząc swój idealny odcień.

Zobacz też: Mixery do podkładów – porównanie

Podkład idealny?

Radiant Lift to podkład lekki, ale ma całkiem niezłe krycie, które z łatwością można budować. Dwie warstwy dają piękny efekt na skórze, jak dla mnie idealny na co dzień. Na większe wyjścia lubię go mieszać z Estee Lauder Double Wear, żeby osiągnąć lepsze krycie i trwałość. Taka mieszanka utrzymuje się na skórze długie godziny, choć i bez tego podkład pięknie się trzyma. Utrwalony pudrem wytrzymuje cały dzień, nie ściera się i nie wchodzi w zmarszczki, a na dodatek wciąż wygląda nieskazitelnie.

Max Factor Radiant Lift to zdecydowanie moje odkrycie 2019 roku. Jest to mój ulubiony podkład drogeryjny i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Podzielcie się w komentarzu perełkami, które znalazłyście w tym roku!

14 thoughts on “Max Factor Radiant Lift – recenzja podkładu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *