Kobo pure Pigment Fantasy i Kobo Sparkel Eyeliner

Polska firma Kobo wypuszcza nowości regularnie. W sezonie jesiennym firma postawiła na błyszczące pigmenty Fantasy Pure Pigment i Kobo Sparkle eyeliner zawierające drobinki brokatowe.

Pigmenty są wspaniałym wykończenie makijażu, szczególnie dla osób lubiących błysk na oku. Są one bardzo łatwe w aplikacji, pod warunkiem że mamy odpowiednią bazę. Pigmenty są idealnym wykończeniem makijażu wieczorowego, sylwestrowego oraz na szczególne okazje. Są jak wisienka na torcie, wykańczając całą stylizację.

Kobo Fantasy Pure Pigment – nowe kolory

Swatche posiadanych przeze mnie kolorów możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej (gwiazdki pokazują kolor na czarnej bazie, za serduszka na bezbarwnej bazie), kolory od góry:

Kobo Pure Pigment fantasy Swatche 111 Sweetheart 108 See Abyss 112 Gold Goddess 110 Lavender Dust 114 Azure 107 Golden sand

 • 111 Sweetheart – różowy, delikatnie opalizujący na pomarańczowo odcień idealny na randkę
 • 108 Sea Abyss – nazwa odcienia oznacza głębię oceanów, mnie bardziej kojarzy się z pięknym szmaragdem
 • 112 Gold Goddess – intensywny złoty kolor z mieniącymi się drobinkami
 • 110 Lavender Dust – opalizujący lawendowy fiolet
 • 114 Azure – głęboki i intensywny lazurowy odcień niebieskiego
 • 107 Golden Sand – mieniący się 1000 kolorów w złoty piasek pustyni, świetnie nadaje się również jako rozświetlacz.

Kobo Pure pigment fantasyO pigmentach Kobo Fantasy Pure Pigment pisałam już w zeszłym roku i byłam zachwycona ich jakością. Duży plus za to, że nowe pigmenty są zabezpieczone ochronną folią, dzięki czemu widać czy produkt został otwarty. Wydaje mi się że poprzednio takiego zabezpieczenia nie było. Pigmenty prezentują się inaczej w zależności od bazy, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Ich jest dokładnie taka sama jak poprzedniej kolekcji i są najlepsze tego typu produkty dostępne w drogeriach. Wybór kolorów stale się powiększa, dlatego warto zaglądać do Natury, która jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Kobo.

Zobacz też: Pigmenty Kobo – recenzja i swatche

Kobo Sparkle Eyeliner – zabłyśnij jak gwiazda!

Eyelinery Brokatowe KoboWśród jesiennych nowości znalazły się również brokatowe eyelinery. Kobo Sparkle Eyeliner dostępne są w trzech nowych odcieniach:

 • Aurora – Przezroczysty eyeliner z opalizującymi na zielono drobinkami
 • Diamond Dust – Przezroczysty eyeliner z drobinkami mieniącymi się na wiele odcieni złota
 • Siren – Eyeliner o złotej bazie z drobinkami odbijającymi światło na złoto-zielono

Sparkle Eyeliner Kobo to wspaniałe eyelinery na wieczór, które przyciągają uwagę. Jak każdy eyeliner, muszą wyschnąć po nałożeniu, a po zastygnięciu są nie do zdarcia.

Przyzwyczaiłam się już do świetnej jakości produktów Kobo i tym razem również się nie zawiodłam. Pure Fantasy Pigment Kobo to produkty dobrze mi znane i ich jakość jest na najwyższym poziomie. Sparkle Eyeliner Kobo to nowość w mojej kosmetyczce, ale na pewno nieraz będę po nie sięgać tworząc makijaże na wielkie wyjścia.

9 thoughts on “Kobo Sparkle Eyeliner i Kobo Fantasy Pigment – recenzja i swatche”

  1. Kasiu, każdy kiedyś zaczynał. Ćwiczenia czynią mistrza i myślę, że dasz sobie radę jeśli tylko chcesz!

  1. Ja też chyba po ten właśnie odcień sięgam najchętniej. Zresztą w okresie jesienno-zimowym bardzo lubię używać takich kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *