Recenzja palety cieni do powiek Eveline Burn All in One Paleta cieni do powiek Eveline Burn to pierwsza paleta tej firmy w mojej kosmetyczce. Firma bardzo intensywnie się rozwija i ciągle głośno o niej w internecie. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam przy okazji promocji skusić się na ten produkt.

Paleta cieni Eveline Burn All in One zawiera 12 cieni do powiek o różnych wykończeniach i kosztuje 46,99 zł w cenie regularnej. Paleta zawiera 12g produktu, czyli 1g przypada na każdy z cien.  Jak na paletę drogeryjną cena do najniższych nie należy, natomiast można ją dorwać na promocji -50% w Rossmanie lub poszukać w drogeriach internetowych.

Cienie zamknięte są w plastikowym opakowaniu z przezroczystym wieczkiem. Dzięki temu można zobaczyć kolory bez otwierania produktu. Opakowanie jest solidne i całkiem ładne, wykończone czarną lamówką i złotymi oraz czarnymi napisami. Paleta nie posiada też lusterka, ale jak dla mnie nie jest ono konieczne. W środku znajduje się również aplikator, choć tego typu aplikatory zazwyczaj lądują w koszu.

Ciepło, gorąco, parzy…!

Eveline Burn to paleta utrzymana w ciepłej kolorystyce i pozwala stworzyć zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Cienie mają bardzo dobrą pigmentację i łatwo się blendują. Bez problemu łączą się ze sobą, nie znikają ani nie tworzą nieestetycznych plam. Cienie foliowe dają średni błysk i najlepiej nakładać je na mokrą bazę, żeby wycisnąć z nich maksimum blasku.

Opinia o palecie cieni Eveline Burn All In One

Cienie matowe, których jest w palecie siedem, mają masełkową konsystencję i bardzo przyjemnie się z nimi pracuje. Delikatnie pylą się przy nakładaniu, ale nie osypują się jakoś mocno. Nawet najciemniejsze kolory pozostają bardzo intensywne podczas rozcierania. Matowy beż jest dość ciemny i żółty, dlatego jako cień bazowy nie będzie się sprawdzał u wszystkich karnacji.

Trwałość cieni z palety oceniam na bardzo dobrą. Nałożone na bazę w ciągu dnia utrzymują się bez zarzutu. Po kilku godzinach cienie mogą delikatnie, niemalże niezauważalnie tracić na intensywności. Nie rolują się i wyglądają ładnie i estetycznie przez cały dzień.

Kupić czy nie kupić, oto jest pytanie…

Ogólnie paleta Eveline Burn All in One jest bardzo pozytywnym produktem, który na pewno zasługuje na uwagę. Jestem raczej chłodnym typem urody i rzadko sięgam po bardzo ciepłe kolory w makijażu, żeby nie wyglądać komicznie, dlatego nie jest to produkt, po który sięgam na co dzień. Posiadaczki ciepłego typu urody będą na pewno zadowolone z zakupu, zwłaszcza jeżeli uda się im kupić paletę przy okazji promocji! Eveline wypuściła też inne kolory palet z serii All in One, które na pewno w przyszłości wypróbuję.

One thought on “Eveline Burn All in One – recenzja palety cieni do powiek”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *