Cienie foliowe Kobo recenzja i swatcheWiększość z was kojarzy cienie foliowe Kobo, które były jednymi z pierwszych tego typu produktów dostępnych w drogeriach. Kolekcja Kobo Pro Formula Foil Eyeshadow powiększyła się właśnie o dziesięć nowych kolorów. Szalone i klasyczne – tu każda z was znajdzie coś dla siebie.

Seria cieni do powiek Kobo Pro Formula Foil Eyeshadow to jedne z moich ulubionych cieni foliowych. Ich formuła jest bardzo specyficzna, niemalże mokra pod palcami. Cienie te są bardzo delikatne i wrażliwe na wstrząsy, dlatego mogą się rozsypać nawet podczas przewożenia w kufrze. Do mnie kilka z nich dotarło pokruszonych, ale bez problemu “naprawiłam” je przy pomocy kilku kropel spirytusu salicylowego. Dzięki specyficznej, jakby mokrej konsystencji łatwo je posklejać, ale można też używać ich jako pigmentów sypkich jeśli się uszkodzą.

Kobo Foil eyeshadow recenzja

Błysk, blask i duochrom!

Rodzina Kobo Pro Formula Foil Eyeshadow powiększyła się o dziesięć nowych odcieni, które zachwycają swoja oryginalnością. Zobaczcie, co przygotowała dla nas marka w sezonie świąteczno – sylwestrowym:

801 Sunlight Touch – Chłodna perła opalizująca na złoto
802 Coral Sunrise Sky – Duochromowy koralowy cień opalizujący na niebiesko
803 Golden Leaf – Pomarańczowy odcień złota
804 Exotic Beach – Antyczne złoto
805 Blazing Sun – nie posiadam 🙁
806 Jungle Flower – Intensywnie różowy , satynowy cień, ma zupełnie inną konsystencję niż większość produktów z kolekcji
807 Lavender Sunset Sky – Fioletowo – różowy cień, nałożony na czarną bazę daje efekt podobny do duochromu
808 Ocean Splash – nie posiadam 🙁
809 Turquoise Jewel – Niebieski cień duochromowy opalizujący na fioletowo
810 Rainforest Fruit – Satynowy cień w kolorze winnej czerwieni

Swatche cieni foliowych Kobo Pro Formula Foil Eyeshadow
Od góry: 801 Sunlight Touch; 802 Coral Sunrise Sky; 803 Golden Leaf; 804 Exotic Beach; 805 Blazing Sun; 806 Jungle Flower; 807 Lavender Sunset Sky; 808 Ocean Splash; 809 Turquoise Jewel; 810 Rainforest Fruit

Nowości, różności…

Warto podkreślić, że zarówno formuła jak i pigmentacja poszczególnych cieni nie jest identyczna. Kolory Jungle Flower i Rainforest Fruit dają efekt satynowy, a część kolekcji to tak zwane cienie – toppery, które najlepiej wyglądają nałożone na inny matowy cień. Cienie o pełnym kryciu stanowią jednak większość kolekcji.

Opinia o cienich folowych KoboPosiadam w swoich zbiorach cienie z poprzednich serii, ale tym razem jestem zachwycona nowościami. Cienie z tej kolekcji są nieoczywiste i wyjątkowe, ciężko znaleźć podobne kolory wśród kosmetyków innych producentów. Ich pigmentacja i trwałość jest jak zwykle jest na najwyższym poziomie. Polecam szczególnie amatorkom makijażu, które chciałyby urozmaicić swoje zbiory.

2 thoughts on “Kobo Pro Formula Foil Eyeshadow – recenzja”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *