My Secret Girl Power recenzja

Matowe płynne pomadki My Secret Girl Power to nowość w Drogeriach Natura. Urocze opakowanie i intensywne kolory na pierwszy rzut oka robią wrażenie.

Intensywny kolor za jednym pociągnięciem

Płynne pomadki przychodzą w 10 intensywnych kolorach o wdzięcznych nazwach 201-210. Od razu ostrzegam – nie znajdziecie tu typowych nudziaków, kolory są piękne i wyraziste. Opakowanie plastikowe z przezroczystym denkiem pozwala na zobaczenie prawdziwego koloru i do złudzenia przypomina z klasyczną pomadkę. 

My Secret Girl Power opiniaPigmentacja pomadek My Secret Girl Power jest na bardzo wysokim poziomie. Jedno pociągnięcie wystarczy, aby całkowicie pokryć usta. Kolor nakłada się równomiernie i nie pozostawia żadnych prześwitów. Pomadka daje matowo-satynowe wykończenie i nie zastyga na mur beton. Pomadka ma bardzo przyjemny, budyniowy zapach, który nie jest wyczuwalny podczas noszenia.

Komfort czy trwałość?

W związku z tym, że pomadka My Secret Girl Power nie zastyga całkowicie, będzie ona pozostawiać ślady na szklankach. Są one jednak bardzo delikatne i myślę że jest to dobra cena za fakt, że pomadka jest bardzo komfortowa na ustach. Nie daje uczucia ściągnięcia ani przesuszenia ust, jest wręcz niewyczuwalna. Kolor wytrzymuje na ustach do kilku godzin, stopniowo się ścierając w bardzo elegancki i estetyczny sposób.

Pomadki Płynne My Secret

Pomadka My Secret Girl Power posiada średniej wielkości spłaszczony aplikator,  którego precyzyjność pozostawia wiele do życzenia. Aby idealnie wyrysować kontur ust najlepiej użyć konturówki, a następnie wypełnić powierzchnię ust przy pomocy pomadki. Dodatkowo pomadka jest dosyć wodnista, dlatego konturówka uchroni nas przed jej rozlewaniem. Cena regularna pomadek płynnych My Secret to zaledwie 17,99 zł. Za tę cenę otrzymujemy 4 ml produktu. Pomadka nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego nadaje się również dla wegan.

Płynne pomadki My Secret to fajna propozycja dla tych z was, które przedkładają komfort noszenia ponad trwałość. Nie są one najlepszymi pomadkami jakie do tej pory miałam, ale dobrze się je nosi i są mocno napigmentowane. Jeżeli natomiast szukacie bardzo trwałych i typowo matowych pomadek, raczej się z nimi nie polubicie.

One thought on “My Secret Girl Power Pomadki Matowe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *