Recenzja palety Juvias Place Masquerade MiniJuvia’s Place  Masquerade Mini to jedna z najbardziej znanych kolorowych palet cieni do powiek. Zachęcona wieloma pozytywnymi recenzjami, postanowiłam dołączyć ją do mojej kolekcji. Szukałam intensywnych kolorów o świetnej jakości i szalonej wręcz pigmentacji. Czy taka właśnie jest ta paleta?

Masquerade Mini to paleta 16 cieni do powiek o różnych wykończeniach. Większość z nich to cienie foliowe, ale znajdziemy również klasyczne maty oraz cienie z drobinkami brokatu.

Szaleństwo kolorów

Cieni foliowych jest w palecie aż 9 i są to zarówno piękne, szalone kolory jak i klasyczne złote beże i brązy. Co ciekawe jakość cieni foliowych jest bardzo nierówna. Już w dotyku można wyczuć zaczną różnicę. Cztery cienie są mega masełkowe i fantastycznie się transferują zarówno na palec jaki powiekę. Niestety wśród tych kolorów jest tylko jeden nietypowy morski odcień, a pozostałe to odcienie brązu i beżu, które z łatwością znajdziemy w innych paletach. Pozostałe kolorowe odcienie są średniej jakości i nie zachwycają pigmentacją. Transferują się na powiekę słabo i żeby wydobyć z nich prawdziwy kolor trzeba, użyć glitter primera lub bazy.

Kolorowa Paleta Juvias Place Masquerade Mini

Wielkie rozczarowanie?

Matowe cienie w palecie Juvia’s Place Masquerade Mini również nie zachwycają jakością. Znajdziemy tu 4 odcienie brązu (dwa chłodne i dwa cieplejsze) oraz odcień winnej czerwieni. Pigmentacja wszystkich cieni jest raczej słaba, ale można ją budować. Tego typu cienie sprawdzą się w codziennym makijażu, ale żeby stworzyć coś wieczorowego przyda się jakaś dodatkowa paleta. Matowe cienie mocno się osypują i są bardzo suche, ale świetnie się blendują i nie tracą na pigmentacji podczas rozcierania.

Zobacz też: Morphe 35B- recenzja

Trwałość cieni Juvia’s Place jest bardzo dobra. W ciągu dnia nie rolują się i utrzymują w idealnym stanie przez wiele godzin. Cienie z Palety Mini Masquerade nie tracą na intensywności w ciągu dnia i z powodzeniem przetrwają całonocną imprezę.

Opinia o Juvia's Place Mini Masquerade

Paleta cieni do powiek Juvia’s Place Masquerade Mini jest całkiem fajnym produktem, choć ostatecznie rzadko po nią sięgam. Cienie są w porządku, ale w związku z ogólnym zachwytem w internecie spodziewałam się czegoś więcej.  Biorąc pod uwagę ilość cieni w palecie nie jest ona droga, ale jej jakość też nie powala.

6 thoughts on “Juvia’s Place Masquerade Mini Palette”

  1. Pierwszy raz widzę tą paletkę. I dzięki Twojej recenzji pewnie się na nią nie skuszę 🙂 I dochodzę do wniosku, że częściej będę czytać recenzje, bo strasznie mi przykro jak się sama rozczarowuję po zakupie. Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *