Juvia's Place I am Magic Ffoundation recenzja

Juvia’s Place to marka, która już jakiś czas temu wstrząsnęła rynkiem makijażowym tworząc niesamowicie napigmentowane palety do makijażu. Po wielkim sukcesie firma postanowiła stworzyć mocno kryjący podkład Juvia’s Place I am Magic Foundation dostępny w 42 odcieniach!

Regularna cena podkładu to $20, ale często można go kupić w promocji za $12, dodatkowo warto polować na darmowa przesyłkę, bo produkt dostępny jest tylko na amerykańskiej stronie i koszty wysyłki to niemal tyle samo co koszty produktu.

Efekt Photoshopa?

Podkład Juvia’s Place I Am Magic Foundation ma niespodziewanie rzadką konsystencję. No bo przecież większość podkładów kryjących jest gęsta i ciężka i jakby uznaje się to za normalne. Tym razem udał się połączyć naprawdę mocne krycie z lekką formułą, która łatwo rozprowadza się na twarzy i pozwala osiągnąć pełne krycie. Podkład bez problemu stapia się ze skórą i wygląda bardzo naturalnie, jednak trzeba uważać, bo łatwo przesadzić z ilością. Mój kolor to Bali  720 – neutralny, jasny odcień, jakby stworzony dla mnie. Normalnie efekt photoshopa – po nałożeniu byłam oczarowana.

I am magic foundation 720 Bali

A potem wielkie rozczarowanie

Przy mojej wrażliwej i mieszanej cerze ze skłonnością do przesuszania szczerze obawiałam się tego podkładu. Ku mojemu zdziwienia, produkt nie tylko nie przesuszył mojej cery, a nawet dość szybko zaczął się wyświecać. Ale nie tak ładnie, naturalnie, tylko raczej tak jakbym była mocno spocona. Sytuacja niestety powtarzała się po użyciu różnych pudrów utrwalających. Mało tego, w okolicach nosa podkład się warzył i wyglądał bardzo nieestetycznie. Próbowałam zmieniać krem i puder – nic nie pomogło.

Musimy się rozstać

Potem było już tylko gorzej. Choć podkład I am Magic Foundation jest lekki i w ciągu dnia nie czułam go na twarzy, to podczas demakijażu czekała mnie niemiła niespodzianka. Nie zapchał mnie, ale moja skóra była bardzo zaczerwieniona i zaogniona. Po prostu dała mi znać, że niestety ten podkład z nami na dłużej nie zostanie.

Pdkład I am Magic Juvia's Place

Zobacz też: Juvia’s place Masquerade Mini – recenzja

Strasznie mi przykro, że podkład Juvia’s Place I Am Magic się u mnie nie sprawdził. Jego krycie, kolor i konsystencja zapowiadały się niesamowicie. Pierwsze wrażenie po nałożeniu również było obiecujące. Być może u osób z mniej wrażliwą skórą lub inną cerą ten podkład się sprawdzi – ja nie będę dalej ryzykować. Może jeszcze kiedyś znajdę podkład idealny.

3 thoughts on “Juvia’s Place I Am Magic Fundation”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *