Morphe X Jeffree Star Artistry Pallette

Zdaję sobie sprawę, że Morphe to dość kontrowersyjna marka, ale ostatnio mocno trafiają w mój kosmetyczny gust. Szkoda, że ich produkty rzadko pojawiają się na polskich kanałach, bo mają całkiem przyjemne ceny i niezłą jakość.  Paleta Morphe X Jeffree Star to jedna z tych palet, które wpadają w oko bo mają sporo użytkowych cieni. A skoro Jeffree Star się pod tym podpisał, byłam przekonana, że się nie zawiodę.

Nie całkiem neutralna paleta

Paleta zawiera 30 kolorów, wśród których znajdziemy 9 pereł, 20 matów i jeden brokat-topper. Kolory są świetnie dobrane, dzięki czemu z łatwością można stworzyć zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Większość odcieni jest bardzo neutralna, ale zostały uzupełnione drobnymi smaczkami, takimi jak zieleń, fiolet czy róż. W palecie Morphe X Jeffree Star znajdziemy też kilka unikatowych kolorów, między innymi zieleń Wake & Bake czy pomarańczową perłę Wand Noise.

Jeffree Star Artistry Palette

Zobacz też: Morphe 35B – recenzja

Pigmentacja kolorów jest niesamowita – mam już dwie palety Morphe, ale ta serio wymiata. Cienie, zwłaszcza matowe lekko się pylą, dlatego warto strzepnąć z pędzla nadmiar produktu. Nawet najmniejsza ilość cienia daje bardzo dobrą pigmentację, ale dodatkowo można ją budować. Cienie z łatwością się rozcierają oraz bez problemu łączą się ze sobą. Perły są bardzo delikatne i żeby osiągnąć zadowalający efekt najlepiej nałożyć je palcem. 

Błysk, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie

Złoty, brokatowy topper o wdzięcznej nazwie Millions świetnie się przykleja i pozwala na stworzenie sylwestrowego makijażu, zaś osoby lubiące chłodniejsze odcienie znajdą tu srebrny odcień Custom Rims, który błyszczy równie mocno. W palecie Morphe X Jeffree Star nie zabrakło też klasycznego beżu oraz niesamowicie intensywnej czerni, dzięki czemu paleta jest samowystarczalna. Piękne, naturalne perły doskonale uzupełniają paletę, a ich różnorodność daje mnóstwo możliwości. Spore lusterko sprawia, że jest to paleta, która sprawdzi się również w podróży.

Pakleta Cieni Morphe x Jeffree Star

Makijaż wykonany paletą utrzymuje się cały dzień. Cienie nałożone na bazę lub korektor nie rolują się i nie tracą na intensywności w ciągu dnia. Po wielu godzinach nadal wyglądają niemalże idealnie. 

Zobacz też: Juvias Place- Mini Masquerade

Rynek kosmetyczny zalany jest ogromną ilością palet do makijażu, ale dzięki temu nauczyłam się robić bardziej przemyślane zakupy. Morphe X Jeffree Star Artistry Palette to jeden z tych produktów, o których nie jest głośno w social mediach, a jednak warto się nią zainteresować. Jeżeli lubicie użytkowe palety, to z pewnością ta paleta jest dla was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *